| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | LDKVGSU |
| Closure Type | zipper |
| Material | POLYESTER |
| Hooded | No |
| Filling | COTTON |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Zippers |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | TAT |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Thick |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Season | Winter |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | s2461 |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Winter 2023 |
| Weight | 0.5kg |
Sale!
Free Shipping on $30+
Women Parkas Winter Jacket Down Cotton Jacket Warm Korean Casual Lightweight Solid Color Parka 2023 New Female Snow Coat Outwear
Price range: $20.99 through $24.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.