| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | POLYESTER |
| Hooded | No |
| Filling | Polyester Fiber |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Pockets |
| Style | vintage |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Thick |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Closure Type | Double Breasted |
| Model Number | GT5422W |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Winter 2023 |
| Weight | 0.85kg |
Sale!
Free Shipping
Ends in
2023 Women’s Winter Warm Stand Collar Parkas Female Slim Splicing Wooden Ear Edges Fashion Cotton Padded Jacket Coat
Price range: $36.99 through $39.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.