| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 in |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | about 5-10cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Scale | 1/12 |
| Model Number | Sonny Angel Smiski |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Smiski |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | model |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Version Type | Remastered Version |
| Original Package | No |
| Warning | Keep away from fire |
| Theme | Movie & TV |
| Puppets Type | model |
| ACG Name | other |
| Material | PVC |
| Certification | CE |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Choice | yes |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Sonny Angel Smiski Night Light Blind Box Corner Jun Toys Mystery Boxes Cute Mobile Phone Pendant Car Office Decoration Kid Gift
Price range: $8.98 through $32.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.