| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | Glass & Crystal |
| Style | Modern Style |
| Model Number | Handbag Vase |
| size | 18*10*28cm |
| color | transparent,colorful,gray,blue,amber,pink |
| shape | purse shape |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Purse Vase Handbag Vase Clear Wide Mouth Glass Bag Flower Pot Aquatic Plant Fish Tank Garden Office Wedding Home Table Decor
Original price was: $163.98.$83.98Current price is: $83.98.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.