| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | TAT |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Waist Type | MID |
| Decoration | CHAIN |
| Elasticity | Non Strech |
| Fabric Type | Chiffon |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Pant Style | Wide leg pants |
| Material | Silk |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Length | full length |
| Release Date | Summer 2024 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | K1449W |
| Front Style | Flat |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Sale!
Free Shipping
Ends in
K1449W High Waist Wide Leg Pants Women Luxury Drawstring Casual Clothes Pants For Ladies Wide Leg Trousers For Women
Price range: $59.99 through $60.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.