| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | dulzura |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | P4716955W |
| Style | Sexy & Club |
| Material | SPANDEX |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Button |
| Thickness | Standard |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Type | Playsuits |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | JUMPSUITS |
| Fabric Type | Knitted |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | SKINNY |
| Waist Type | MID |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
Dulzura Skinny Long Sleeve Playsuits Solid Bodycon Jumpsuits Rompers Evening Party Club Holiday Workout Sport Women Clothes Y2K
Price range: $17.99 through $18.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.