| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | YSOYOK |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Age Range | 7-13Y |
| Gender | unisex |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Craft of Weaving | Other |
| Style | European and American style |
| Item Type | PAJAMAS |
| Department Name | Children |
| Collar | round neck |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | Kids Pajamas Set |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Size | 90cm,100cm,110cm,120cm,130cm,140cm,150cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
Sale!
Free Shipping on $30+
Children’s Ice silk Pajama Set Summer Thin Short Sleeve Shorts Ice Silk Suitable For Boys Girls Homewear Set 4 6 8 9 16 Years
Price range: $6.99 through $14.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.