| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | E018 |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lenses Optical Attribute | polarized |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Scenarios | casual |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Origin | Mainland China |
| Gender | MEN |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Style type | square |
| Lens Width | 145mm |
| Lens Height | 50mm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
2pcs Square Gradient Mutipcolor Polarized Sunglasses Anti Glare Sun Shades For Summer Party Vacation Travel Driving Fishing
$9.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.