| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | BENLI WHITE |
| Age Range | 4-6Y |
| Style | "European and American Style |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Craft of Weaving | Knit |
| Gender | unisex |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | tops |
| Department Name | Children |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Tops Type | TEES |
| Model Number | DGSMCH95 |
| Pattern | cartoon excavator |
| Color | white, pink, yellow, red, gray, green, black, light blue, light green, |
| Product Categories | Children's vest / Camisole shirt |
| Suitable Height | 80cm,90cm,100cm,110cm,120cm,130cm,140cm,150cm |
| Security Level | A |
| element | sport, cartoon, candy |
| Main sales areas | Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia |
| Whether Dropshipping | Yes, Support dropshipping |
| Whether wholesale | Yes, Support wholesale |
Sale!
Free Shipping on $30+
2025 New Summer Camisole Boys Girls Children’s Cotton Sleeveless Bottoming Shirt Cartoon Excavator Casual Kids Vest
Original price was: $10.99.$8.99Current price is: $8.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.