| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | POLYESTER |
| Hooded | No |
| Filling | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Spliced |
| Style | Casual |
| Age | 18-24 |
| Thickness | Thick |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Clothing Length | regular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Closure Type | zipper |
| Model Number | Parka Female |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Autumn 2023 |
| Season | Winter |
| Weight | 0.8kg |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Women Jacket Winter Parkas Female 2023 New Glossy Down Cotton Jackets Stand Collar Casual Warm Parka Short Coat Female Outwear
Price range: $28.99 through $32.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.