| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | children hope |
| Material | COTTON |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring |
| Gender | unisex |
| Age Range | 4-6Y |
| Closure Type | button fly |
| Department Name | Children |
| Model Number | Children's Overalls |
| Fit Type | STRAIGHT |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Item Type | overalls |
| CN | Guangdong |
| Suitable for height | 80cm,90cm,100cm,110cm,120cm |
| style | Japanese |
| Pant length | Capri pants |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Boys Summer Shorts Overalls Capri Pants Bear Cartoon Baby Girls Rainbow Pant Kids Clothes Baby Pants Boy Baby Jumpsuit 80-120
Price range: $18.99 through $31.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.